OSTATNI WPIS:

Belownica pionowa – dlaczego warto wynająć?

CZYTAJ

Belownica pionowa – dlaczego warto wynająć?

2017-01-26 16:07:50

Lubimy myśleć, że wynajem jest rozwiązaniem dla osób, które nie mogą sobie pozwolić na zakup. Jesteśmy przyzwyczajeni raczej do kupowania, niż wynajmowania rzeczy. Wbrew temu, wynajem belownicy pionowej może być rozwiązaniem bardzo korzystnym.

 

Poniżej przedstawiamy pięć powodów, dla których warto rozważyć wynajem belownicy. 

1. Obsługa serwisowa. 

Wynajmując belownicę nie musisz się przejmować awariami. Większość ofert na rynku przewiduje opcję 'full service', w której wszystkie naprawy wykonywane są bezpłatnie. Nawet, jeżeli konieczna jest opłata za dojazd serwisu, są to koszty nieporównywalnie niższe niż w przypadku konieczności samodzielnego finansowania napraw. 

 

2. Stan maszyny

W przypadku wynajmu do napraw dochodzić będzie rzadziej, niż w przypadku zakupu używanej maszyny. Jest to bardzo istotny argument. Sprowadza się do prostej, logicznej zależności: jeżeli maszyna jest serwisowana na koszt wynajmującego, to właśnie jemu zależy na utrzymaniu jej w jak najlepszym stanie – ponieważ dzięki temu nie będzie ponosić kosztów serwisowych.

 

3. Niski miesięczny koszt

Koszt wynajmu, zwłaszcza długoterminowego, potrafi być naprawdę niski. Na przykład w ofercie ECO-PROJEKT, przy wynajmie nowej belownicy na 4 lata, miesięczny czynsz (wliczając opłatę serwisową) jest niższy niż rata leasingu. Ogólnie, dzięki opcji wynajmu można stać się użytkownikiem nowej maszyny, oferującej wszystkie zdobycze technologicznego postępu, bez konieczności inwestowania pokaźnych środków. 

 

4. Brak przestojów

Jeżeli – chociaż nikomu tego nie życzymy – doszłoby do poważnej awarii, której usunięcie zajmuje sporo czasu, może to oznaczać zatrzymanie belownicy nawet na kilkanaście dni. Na przykład w przypadku usterki nietypowej części, której sprowadzenie trwa dłużej niż zwykle. W przypadku współpracy z firmą zajmującą się wynajmem belownic, możemy liczyć na wstawienie maszyny zastępczej na czas naprawy. Dzięki temu można uniknąć problemów spowodowanych rosnącą objętością gromadzonych odpadów, jak również wzrostu kosztów związanych z ich wywozem. 

 

5. Elastyczność

Często zdarza się, że nasze potrzeby zmieniają się z czasem. Zakup maszyny powoduje, że niezależnie od tych zmian mamy do dyspozycji tylko jedno rozwiązanie – to, na które zdecydowaliśmy się w momencie zakupu. Oczywiście, można ten problem rozwiązać sprzedając maszynę i kupując inną. Jednak w przypadku najmu często zdarza się, że tego typu problem można załatwić od ręki, ponieważ wynajmujący zazwyczaj zgadza się na wymianę belownicy na inną – bardziej odpowiadającą aktualnym potrzebom.  

 

Jeżeli powyższe powody wydają Ci się sensowne - gorąco polecamy zainteresowanie się ofertą najmu belownic (dostępną również w firmie ECO-PROJEKT). 

 

 

 

KONTAKT

ECO-PROJEKT Sp. z o.o. Sp. k.

ul. Wodnika 50

80-299 Gdańsk

NIP: 584-277-36-56

DZIAŁ SERWISU

tel.: +48 58 765 73 08

kom.: +48 723 657 000

email: serwis@eco-projekt.pl

...