OSTATNI WPIS:

Belownica pionowa – dlaczego warto wynająć?

CZYTAJ

Recykling kabli

Recykling kabli i przewodów miedzianych i aluminiowych jest prężnie rozwijającą się gałęzią gospodarki odpadami. Proces technologiczny odzysku cennych surowców z kabli pozornie nie jest skomplikowany, ale jeżeli przyjrzeć się bliżej - występują istotne różnice w zależności od ilości wsadu i rodzaju kabla: jego wymiarów i materiałów zawartych wewnątrz przewodów. 

 

Maszynami i liniami do recyklingu kabli elektrycznych zajmujemy się kompleksowo. Możemy dostarczyć maszyny i linie do granulacji i separacji kabli elektrycznych z żyłami miedzianymi, jak również z żyłami aluminiowymi. W ofercie posiadamy kompaktowe rozwiązania o małych i srednich wydajnościach produkcji włoskich firm LR IRS, jak również kompletne linie o wydajnościach do kilkunastu ton na godzinę produkcji francuskiej firmy MTB Recycling.

Wieloletnie doświadczenie naszych producentów maszyn do recyklingu kabli skutkuje praktyczną wiedzą dotyczącą konfiguracji efektywnych systemów do recyklingu kabli o każdym przekroju i praktycznie każdego pochodzenia. 

Z przyjemnością odpowiemy na wszelkie pytania i pomożemy dobrać technologię odpowiednią dla Państwa potrzeb. [ kontakt ]

 

 

KONTAKT

ECO-PROJEKT Sp. z o.o. Sp. k.

ul. Wodnika 50

80-299 Gdańsk

NIP: 584-277-36-56

DZIAŁ SERWISU

tel.: +48 58 765 73 08

kom.: +48 723 657 000

email: serwis@eco-projekt.pl

...