OSTATNI WPIS:

Belownica pionowa – dlaczego warto wynająć?

CZYTAJ

Kompaktory EUROPRESS

Kompaktory EUROPRESS są urządzeniami najwyższej jakości, projektowanymi i produkowanymi w Finlandii. 

 

Wyposażone są w system SMART, który dodatkowo zwiększa ich żywotność, pozwala na zdalną diagnostykę i jest doskonałym narzędziem, pozwalającym na planowanie logistyki. 

 

Wszystkie maszyny EUROPRESS z systemem SMART są wyposażone w nadajnik GPS oraz modem internetowy z kartą SIM, dzięki czemu użytkownik może - między innymi - odczytywać z mapki na specjalnej stronie internetowej stopień ich zapełnienia oraz odczytywać komunikaty alarmów. To tylko niektóre z zalet systemu SMART. 

 

Oferujemy następujące modele kompaktorów EUROPRESS: 

 

Seria CombiMax i Combi

 

Są to modele, w których głowica kompresyjna jest trwale połączona z kontenerem na odpady, co zapewnia wysoką higienę miejsca ich pracy. Kompaktory serii Combi pozwalają na oszczędność przestrzeni składowania odpadów, są niezawodne i proste w obsłudze. Znajdują zastosowanie między innymi w sklepach, na osiedlach mieszkaniowych, w hotelach i szpitalach. Maszyny serii CombiMax posiadają większy otwór załadowczy i mają wyższe parametry techniczne. Oba modele dostępne są z czterema rozmiarami kontenerów: 10, 14, 17 i 20 m3. Maszyny dostępne są również w specjalnej wersji “Wet”, przeznaczonej do pracy z materiałami wilgotnymi. 

 

Kompakrot Europress Combimax

 

Seria CombiMax FR

 

Maszyny CombiMax FR wyposażone są w tak zwane pływające zadaszenie kontenera, dzięki któremu możliwe jest intensywne zapełnienie kontenera, nie powodujące problemów z jego opróżnianiem. Nadają się idealnie do pracy z kartonem i innymi materiałami suchymi. Wymiary zewnętrzne CombiMax FR są zbliżone do wymiarów CombiMax 20 m3, natomiast ich specjalna konstrukcja w połączeniu z 40T siły nacisku pozwala na zwiększenie pojemności nawet o 30% w stosunku do rozwiązania standardowego. 

 Kompaktor Europress Combimax FR

 

Seria Combio i MiniCombio

 

Maszyny te zostały zaprojektowane specjalnie do pracy z odpadami organicznymi. Nadają się również doskonale do pracy z wilgotnymi i mokrymi odpadami zmieszanymi. Kompaktory te charakteryzują się doskonałą szczelnością, co pozwala na zachowanie bardzo wysokiej higieny miejsca ich pracy. Kontenery kompaktorów Combio dostępne są w rozmiarach 10, 14, 17 i 20 m3. Maszyna MiniCombio posiada kontener o pojemności 9 m3. 

 Kompaktor Europress Combio

Seria DuoMax i Duo

 

Są to modele z rozdzielnymi kontenerami, przeznaczone do pracy w miejscach, gdzie występuje bardzo duża ilość odpadów suchych: w supermarketach, centrach logistycznych, hurtowniach wielkoskalowych. Maszyny mogą pracować z kontenerami o maksymalnej pojemności 32 m3 (dostępne są też mniejsze rozmiary: 20,24,27 i 30 m3). Model Duo posiada mniejszy zasyp i charakteryzuje się niższą prędkością pracy. Oba modele pozwalają jednak na przetwarzanie bardzo dużych ilości odpadów. Zasyp maszyn może być specjalnie dostosowywany do wymagań klienta (podawanie przez otwór w ścianie, ze zsypu, inne). 

 Kompaktor Europress DuoMax

 EPC i MiniEPC

 

Są to kompaktory do zastosowań przemysłowych i do pracy z trudnymi materiałami. Wyposażone są w system kompresji wstępnej, a kompresja właściwa realizowana jest za pomocą podwójnych siłowników hydraulicznych. Standardowe kontenery mają pojemność: 20, 24, 27, 30 lub 33 m3. 

 

 

Kompaktory śrubowe H&G

 

Kompaktory śrubowe są doskonałym rozwiązaniem do pracy z bardzo dużymi ilościami kartonu lub do odpadów, które nie poddają się łatwo kompresji. Doskonale nadają się też do pracy z dużymi ilościami butelek PET. Maszyny te zamiast siłowników hydraulicznych wyposażone są w docisk śrubowy o dużej mocy, który zgniata i przesuwa materiał ruchem obrotowym. Możliwe jest dodatkowe wyposażenie kompaktora w specjalne noże tnące lub dodatkowe dociski, w zależności od specyfiki materiału. Niezawodność urządzenia gwarantuje centralny system smarowania śruby, opartej na łożyskach przystosowanych do wysokich obciązeń

 

 

 

 

 

KONTAKT

ECO-PROJEKT Konrad Bulanda

ul. Wodnika 50

80-299 Gdańsk

NIP: 958-135-74-28

DZIAŁ SERWISU

tel.: +48 58 765 73 08

kom.: +48 723 657 000

email: serwis@eco-projekt.pl

...