OSTATNI WPIS:

Belownica pionowa – dlaczego warto wynająć?

CZYTAJ

Belownice kanałowe IMABE

Automatyczne belownice poziome firmy IMABE IBERICA to urządzenia o wysokiej wydajności do kompaktowania odpadów. Znajdują zastosowanie przy pracy z makulaturą, tworzywami i innymi, opakowaniami i innymi materiałami. Są to maszyny o najwyższej światowej jakości, o znikomej awaryjności i bardzo dużej żywotności.

Belownice IMABE wyposażone są w automatyczny system sterowania pracą. Cały układ sterowania, oparty na komponentach najwyższej klasy, jest specjalnie projektowany przez dział projektowy IMABE. Zapewnia to optymalną pracę urządzeń i łatwość obsługi. Również cały układ hydrauliczny jest projektowany i wykonywany przez IMABE IBERICA, co pozwala na optymalizację parametrów pracy. 

Wprowadzany do zasypu materiał jest automatycznie prasowany i wiązany, przy czym belki wychodzące z belownicy mają ustawiany wymiar. Cykl wiązania rozpoczyna się dopiero po osiągnięciu przez belkę ustawionej przez operatora długości.

Opisywane belownice to urządzenia przeznaczone dla osób, które oczekują najwyższej jakości i bezawaryjności. Maszyny te stanowią idealną inwestycję długofalową, kilkudziesięcioletnie doświadczenie producenta gwarantuje wieloletnią, ciągłą pracę.

Każda maszyna jest indywidualnie konfigurowana do wymagań klienta. Nasi konsultanci z przyjemnością poinformują Państwa o dostępnych modelach.

Zapraszamy do przesyłania zapytań! [kontakt]

 

 

KONTAKT

ECO-PROJEKT Konrad Bulanda

ul. Wodnika 50

80-299 Gdańsk

NIP: 958-135-74-28

DZIAŁ SERWISU

tel.: +48 58 765 73 08

kom.: +48 723 657 000

email: serwis@eco-projekt.pl

...