OSTATNI WPIS:

Belownica pionowa – dlaczego warto wynająć?

CZYTAJ

Chwytaki łyżkowe dwułupinowe (czerpaki)

Chwytaki łyżkowe (czerpaki) TECNOBENNE to urządzenia najwyżsej jakości. Służą do przeładunku różnorodnych materiałów lub do kopania. Posiadają dwie łupiny o zsynchronizowanym ruchu. Konstrukcja wykonana jest z jakościowej stali S355, a części narażone na większe obciążenia (noże, lemiesze) wykonane są ze stali trudnościeralnej. W zależności od modelu, chwytaki łyżkowe wyposażone są w jeden lub dwa siłowniki, w układzie poziomym lub pionowym. 

Zapytaj nas! ] 

Chwytaki łyżkowe TECNOBENNE dzielą się na dwie zasadnicze grupy:

Po uzyskaniu informacji na temat materiału i urządzenia dźwigowego z przyjemnością dobierzemy dla Państwa optymalne rozwiązanie wraz z wyposażeniem. 

W zależności od modelu chwytaka, dostępne są różne opcje wyposażenia opcjonalnego. Niektóre modele chwytaków są standardowo wyposażone w zawory zabezpieczające przed upuszczeniem ładunku w przypadku utraty cisnienia w układzie hydraulicznym, w innych jest to wyposażenie dodatkowe. Niektóre modele posiadają możliwość instalacji zębów do kopania, inne nie. Z przyjemnością pomożemy w doborze najlepszego dla Państwa rozwiązania. [ Zapytaj nas! ] 

W naszej ofercie znajdują się chwytaki do różnorodnych zastosowań: 

  • Do przeładunków polecamy chwytaki łyżkowe serii BOTL M, ze zaworem zabezpieczającym w standardzie, o dużym rozwarciu
  • Do odpadów polecamy chwytaki łyżkowe serii BOTL MR (dostępne również w wersji z odkręcanymi ścianami bocznymi) lub chwytaki łyżkowe serii BOT R (przeznaczone do zastosowań przemysłowych, odkręcane ściany boczne w standardzie)
  • Do kopania polecamy chwytaki łyżkowe z siłownikami pionowymi serii BVT 1 i BVT 2 (ze względu na możliwość osiągnięcia większej głębokości kopania), lub chwytaki łyżkowe BOT2 i BOT S (oryginalnie zaprojektowane do innych zastosowań, jednak przy zastosowaniu wyposażenia dodatkowego pod postacią zębów mogą również służyć do tego celu) 

Zapraszamy do współpracy!  [ Kontakt ] 

KONTAKT

ECO-PROJEKT Sp. z o.o. Sp. k.

ul. Wodnika 50

80-299 Gdańsk

NIP: 584-277-36-56

DZIAŁ SERWISU

tel.: +48 58 765 73 08

kom.: +48 723 657 000

email: serwis@eco-projekt.pl

...