OSTATNI WPIS:

Belownica pionowa – dlaczego warto wynająć?

CZYTAJ

Chwytaki szczypcowe dla rolnictwa i utrzymania zieleni

W ofercie TECNOBENNE znajduje się szereg modeli chwytaków widłowych (szczypcowych), przeznaczonych do pracy w rolnictwie i przy utrzymaniu terenów zielonych. Są to urządzenia starannie zaprojektowane i wykonane, przy użyciu najwyzszej jakości materiałów. W zależności od maszyny, z którą mają być użytkowane, dostępne są chwytaki z jednym lub dwoma siłownikami. Pionowe lub poziome ustawienie siłowników w chwytakach szczypcowych zależy od środowiska pracy. 

Po uzyskaniu niezbędnych informacji, z przyjemnością  pomożemy w doborze najlepszego rozwiązania [Zapytaj nas!

W naszej ofercie znajdują się: 

  • Chwytaki szczypcowe serii FOTB - FOTB L - przeznaczone do odpadów roślinnych, zwierzęcych, słomy, o dużej pojemności (6-16 zębów)
  • Chwytaki szczypcowe serii FVTB - z pionowym siłownikiem pozwalającym na pracę w zagłębieniach, przeznaczone do nawozu naturalnego (obornika), liści i chrustu (6-16 zębów)
  • Chwytaki szczypcowe serii FOTB 2 - wyposażone w dwa siłowniki w układzie poziomym, idealne do pracy ciągłej z dużym obciążeniem, o szerokim rozstawie otwarcia (1,8 m, 16-20 zębów). Przeznaczone do pracy w rolnictwie lub do prac przeładunkowych w przemyśle. 
  • Chwytaki szczypcowe serii FVTB 2 - z dwoma siłownikami ustawionymi w pionie pod kątem, pozwalające na pracę w zagłębieniach przy zachowaniu dużego rozwarcia. Przeznaczone do pracy z duzym obciążeniem w rolnictwie i utrzymaniu zieleni. 
  • Chwytaki szczypcowe serii FOTB S - model uniwersalny o krzyżujących się zębach, przeznaczony do nawozów, słomy, chrustu, drewna oraz worków ze śmieciami. Posiadają poziomy siłownik hydrauliczny, od 7 do 15 zębów, zawór zabezpieczający w standardzie. 

Zapraszamy do przesyłania zapytań! [Kontakt]

KONTAKT

ECO-PROJEKT Sp. z o.o. Sp. k.

ul. Wodnika 50

80-299 Gdańsk

NIP: 584-277-36-56

DZIAŁ SERWISU

tel.: +48 58 765 73 08

kom.: +48 723 657 000

email: serwis@eco-projekt.pl

...