OSTATNI WPIS:

Belownica pionowa – dlaczego warto wynająć?

CZYTAJ

Paczkarki do złomu AYMAS serii HP3

Paczkarki do złomu AYMAS HP3 to urządzenia do kompaktowania złomu w paczki o różnych wymiarach, z różną wydajnością. Nadają się do pracy ze złomem stalowym, metali kolorowych, aluminiowym i różnego rodzaju odpadami produkcji metalowej. Paczkowanie materiału odbywa się w trzech etapach, co zapewnia wysoką gęstość skompresowanego materiału.

 

 

Paczkarki AYMAS są doskonałym rozwiązaniem dla klientów poszukujących optymalnego stosunku jakości do ceny. Maszyny są wykonane bardzo solidnie, do ich produkcji wykorzystywane są podzespoły najwyższej jakości, a wieloletnie doświadczenie inżynieryjne konstruktorów pozwala na projektowanie urządzeń niezawodnych i wydajnych.

 

Zasada działania paczkarek polega na poddawaniu wprowadzonego materiału kolejnym etapom kompresji. Pierwszy nacisk działa na materiał poprzez klapę zamykającą komorę kompresyjną, a następnie materiał jest jedno- lub dwukrotnie ściskany przez siłownik prasujący działający poziomo.

 

Dostępne są paczkarki z dwu i trzystopniową kompresją. Ma to wpływ na prędkość pracy i gęstość uzyskanej paczki. W zależności od potrzeb klienta dostępnych jest wiele modeli urządzeń, ich parametry przedstawiliśmy w karcie katalogowej.

 

Największe zalety maszyn AYMAS to:

  • Wysoka jakość
  • Atrakcyjna cena
  • Szeroki wybór modeli
  • Możliwość modyfikacji parametrów modeli standardowych

 

Parametry techniczne paczkarek AYMAS można znaleźć w karcie katalogowej: 

AYMAS_2016s

 

Z przyjemnością odpowiemy na wszelkie pytania. Zapraszamy do przesyłania zapytań!

 

KONTAKT

ECO-PROJEKT Sp. z o.o. Sp. k.

ul. Wodnika 50

80-299 Gdańsk

NIP: 584-277-36-56

DZIAŁ SERWISU

tel.: +48 58 765 73 08

kom.: +48 723 657 000

email: serwis@eco-projekt.pl

...