OSTATNI WPIS:

Belownica pionowa – dlaczego warto wynająć?

CZYTAJ

Recykling kabli

Maszynami do recyklingu kabli zajmujemy się kompleksowo. W naszej ofercie znajdują się korowarki, kompaktowe granulatory z automatyczną separacją o wydajności od kilkudziesięciu do kilkuset kilogramów na godzinę, jak również rozbudowane linie technologiczne o wydajności do kilkunastu ton na godzinę.  

 Zapraszamy do zpoznania się z podstronami z opisem poszczególnych rodzajów oferowanych urządzeń do kabli (kategorie na dole strony). 

 

 

Możemy dostarczyć maszyny i linie do granulacji i separacji kabli elektrycznych z żyłami miedzianymi, jak również z żyłami aluminiowymi. W ofercie posiadamy kompaktowe rozwiązania o małych i srednich wydajnościach produkcji włoskich firm LRIRS, jak również kompletne linie o wydajnościach do kilkunastu ton na godzinę produkcji francuskiej firmy MTB Recycling. Możemy również zaoferować szeroką gamę korowarek do kabli

Wieloletnie doświadczenie naszych producentów maszyn do recyklingu kabli skutkuje praktyczną wiedzą dotyczącą konfiguracji efektywnych systemów do recyklingu kabli o każdym przekroju i praktycznie każdego pochodzenia. 

Z przyjemnością odpowiemy na wszelkie pytania i pomożemy dobrać technologię odpowiednią dla Państwa potrzeb. [ kontakt ]

 

KONTAKT

ECO-PROJEKT Sp. z o.o. Sp. k.

ul. Wodnika 50

80-299 Gdańsk

NIP: 584-277-36-56

DZIAŁ SERWISU

tel.: +48 58 765 73 08

kom.: +48 723 657 000

email: serwis@eco-projekt.pl

...