OSTATNI WPIS:

Belownica pionowa – dlaczego warto wynająć?

CZYTAJ

Granulatory IRS KOMBI

Granulator kabli KOMBI to kompaktowa linia do recyklingu przewodów, zaprojektowana specjalnie do pracy z kablami telekomunikacyjnymi, samochodowymi, elektronicznymi i innymi przewodami o małych przekrojach. Podobnie jak granulatory EASY, linia KOMBI charakteryzuje się wyjątkową łatwością obsługi i konserwacji.

 

Wprowadzane do granulatora KOMBI kable nie muszą być od siebie oddzielane, można wrzucać całe wiązki. Należy jednak pamiętać, że do granulatora nie można wprowadzać żadnych elementów stalowych. Istnieje możliwość wyposażenia maszyny w strzępiarkę wstępną, dzięki której przypadkowo znajdujące się w materiale elementy stalowe nie dostaną się do granulatora.

 

Produktem powstałym w granulatorze kabli KOMBI są odseparowane metodą na sucho: granulat miedzi lub aluminium oraz granulat izolacji kabla. Wprowadzone do maszyny przewody najpierw trafiają do granulatora, później - już wstępne rozdrobnione - są przenoszone do młyna turbinowego, a następnie za pomocą transportu powietrznego i przenoszone są do stołu separującego. Wydajność wejściowa granulatora KOMBI to nawet 250 kg/h (patrz karta katalogowa).

IRS_2016_v2s

Granulat miedziany jest wyrzucany w przedniej części maszyny, natomiast izolacja w tylnej. Pył trafia do specjalnego worka filtrującego.

  

Opcje wyposażenia:

 W przypadku pracy z kablami w osłonie silikonowej lub z większą ilością substancji lepkich, maszynę należy koniecznie wyposażyć w system chłodzenia komory granulatora. Może on zostać dostarczony wraz z maszyną lub dokupiony w terminie późniejszym.

 

Przy pracy z kablami o dużych średnicach i dużej długości lub przy granulowaniu materiału zawierającego elementy stalowe, maszynę można wyposażyć w strzępiarkę wstępną z podajnikiem i magnesem neodymowym do separacji przypadkowych elementów ferromagnetycznych.

 

Najważniejsze zalety granulatorów do kabli KOMBI to:

  • Łatwość obsługi i konserwacji
  • Wysoka jakość wykonania
  • Niezawodność
  • Wysoka wydajność

 

Zapraszamy do przesyłania zapytań! kontakt

 

KONTAKT

ECO-PROJEKT Sp. z o.o. Sp. k.

ul. Wodnika 50

80-299 Gdańsk

NIP: 584-277-36-56

DZIAŁ SERWISU

tel.: +48 58 765 73 08

kom.: +48 723 657 000

email: serwis@eco-projekt.pl

...