OSTATNI WPIS:

Belownica pionowa – dlaczego warto wynająć?

CZYTAJ

Korowarki

Zdejmowanie izolacji z przewodów za pomocą korowarek jest łatwe i przyjazne środowisku. Proces ten znajduje zastosowanie w bardzo różnorodnych zakładach, od małych warsztatów, poprzez skupy złomu aż do dużych zakładów przetwarzania. 

 

W naszej ofercie znajdują się wysokiej jakości maszyny przeznaczone do pracy w firmach małych i dużych. Oferujemy małe korowarki produkcji włoskiej firmy LR, z napędem ręcznym lub elektrycznym, przeznaczone do pracy z przewodami od 1 do 35 mm. Możemy też zaproponować maszyny włoskiej firmy IRS, z poziomym układem regulowanych noży, które sprawdzają się idealnie przy pracy z przewodami o nietypowych średnicach (zakres średnic od 3-100 mm). Dla firm, w których liczy się największa prędkość pracy proponujemy korowarki AYMAS model CS 5-90, z wałkami wyposażonymi w noże do skórowania kabli o określonych średnicach, które nie wymagają ustawiania maszyny przy zmianie średnicy przewodu. 

Zapraszamy do zapoznania się z bardziej szczegółowym opisem maszyn. Z przyjemnością odpowiemy na wszelkie Państwa pytania i pomożemy w doborze odpowiedniej maszyny dla Państwa potrzeb. [ kontakt ]

KONTAKT

ECO-PROJEKT Sp. z o.o. Sp. k.

ul. Wodnika 50

80-299 Gdańsk

NIP: 584-277-36-56

DZIAŁ SERWISU

tel.: +48 58 765 73 08

kom.: +48 723 657 000

email: serwis@eco-projekt.pl

...