OSTATNI WPIS:

Belownica pionowa – dlaczego warto wynająć?

CZYTAJ

Recykling opon

Recykling opon jest prężnie rozwijającą się gałęzią gospodarki odpadami. Opony są bowiem materiałem łatwo dostępnym, a ich pozyskanie nie wiąże się z wysokim kosztem. Niestety, są też materiałem trudnym, powodującym wiele problemów technologicznych podczas przetwarzania. Niewiele firm na świecie opanowało sztukę produkcji maszyn, które bez kłopotu radzą sobie z separacją warstwy tekstylnej od gumy, czy rozdrabnianiem i separacją bardzo drobnego, twardego i sprężystego kordu stalowego. 

 

 

Mamy przyjemność współpracować z producentami maszyn, którzy posiadają w swojej ofercie rozwiązania technologiczne pozwalające na przetwarzanie opon bez problemów, z zachowaniem ciągłości produkcji i stosunkowo niskich kosztów eksploatacji. Jak zwykle przy trudnych materiałach, uzyskanie pożądanej zdolności produkcji i płynności pracy wymaga zastosowania wysokiej jakości komponentów, materiałów i zaawansowanych rozwiązań technologicznych. Oznacza to konieczność przetwarzania odpowiednio dużej ilości materiału, aby inwestycja miała ekonomiczny sens. 

W naszej ofercie znajdują się maszyny i kompletne linie do recyklingu opon. Charakteryzują się wysoką jakością wykonania, są solidne i wytrzymałe. 

W zależności od Państwa potrzeb z przyjemnością pomożemy dobrać najbardziej odpowiednie rozwiązanie. Zapraszamy do przesyłania zapytań! [kontakt]

KONTAKT

ECO-PROJEKT Sp. z o.o. Sp. k.

ul. Wodnika 50

80-299 Gdańsk

NIP: 584-277-36-56

DZIAŁ SERWISU

tel.: +48 58 765 73 08

kom.: +48 723 657 000

email: serwis@eco-projekt.pl

...